امروز: چهارشنبه مورخ ۱ خرداد ۱۳۹۸     10:32
معرفی پایگاه

پایگاه اطلاعات سرمایه‌گذاری ایران برای سه گروه طراحی شده است:

  •   سرمایه گذاران
  •   صاحبان پروژه ها
  •   گروهها و شرکتهای خصوصی و دولتی مرتبط به امور سرمایه گذاری

  براساس نیاز مبرم به روان سازی سیستم سرمایه گذاری و ایجاد یک پل کارامد به گروههای سرمایه گذارایرانی تبار و خارجی در سراسر دنیا با پروژه های مختلف در داخل کشور بر این آمده ایم که با طراحی سیستم بورس بر روی اینترنت به این نیاز پاسخ داده شود .

   سرمایه گذار به سادگی می تواند بر حسب جغرافیایی (استانهای کشور) حجم سرمایه گذاری ، نوع سرمایه گذاری (از ایده گرفته تا سرمایه گذاریهای کلان) و نوع صنعت که مایل به سرمایه گذاری در آن است به جستجو بپردازد .

  صاحبان پروژه هم به آسانی می توانند پروژه یا پروژه های خود را با تفکیکهای مشخص دراین بورس ارائه دهند.

  گروه سوم شامل تمامی شرکتهای خصوصی و دولتی، می توانند سرویسهای خود را به دو گروه حاضر در بورس ارائه دهند .

  تمامی این مراحل به حالت User Friendly و کارامد فارسی و انگلیسی طراحی شده است و صاحبان پروژه، سرمایه گذاران و شرکتهای مرتبط به راحتی می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.


آشنایی با بنیانگذار و صاحب امتیاز پایگاه:
AWT IMAGE

آقای فرشاد روحانی رانکوهی، فارغ التحصیل رشته برنامه ریزی شهری و کشوری از دانشگاه آکسفورد انگلستان و نیز دارای مدرک MBA از Cranfield Business School است. ایشان برنده جایزه کار آفرینی انگلستان در سال 1988 بوده و بعد از سالها کسب و کار و انباشتن تجارب و موفقیت های متعدد به ایران بازگشته است تا برای توسعه و آبادانی ایران تلاش نماید. یکی از مهمترین دغدغه خاطرهای ایشان همواره موضوع تسهیل ارتباط بین سرمایه گذاران و صاحبان پروژه و ایده بوده است و در همین راستا توانسته است اولین بورس الکترونیک سرمایه گذاری را در کشور راه اندازی نماید.

برای مشاهده ی مقاله ی جناب آقای روحانی با عنوان Investment Evaluation Factors, Investment Evaluation and Investment weighing Methodology اینجا را کلیک کنید.


AWT IMAGEبرای مشاهده بازتاب فعالیت های انجام شده در راستای توسعه سیستم مذکور اینجا را کلیک کنید.

 

rss
to_top