امروز: سه شنبه مورخ ۲۸ خرداد ۱۳۹۸     07:38
اطلاعات ثبت نام

اگر سرمایه گذار هستید...

و به دنبال پروژه ای جهت سرمایه گذاری میگردید ، این سایت جای مناسبی برای شماست. به سادگی می توانید بر حسب استان ، حجم سرمایه گذاری ، نوع سرمایه گذاری و صنعتی که مایل به سرمایه گذاری در آن هستید به جستجو بپردازید. برای شروع ابتدا با کلیک بر روی قسمت سرمایه گذار وارد بخش مربوطه شوید. اگر قبلا در این سایت ثبت نام نموده اید کلمات عبور را وارد نمایید در غیر این صورت در سایت ثبت نام نموده و برای خود کلمات عبور انتخاب نمایید.

دقت نمایید ، در کلمات عبور حروف کوچک و بزرگ حساس هستند. مدیر سایت پس از مدتی شما را فعال خواهد نمود . به محض فعال شدن شما یک email دریافت خواهید نمود که پس از آن شما می توانید با کلمات عبوری که انتخاب نموده اید وارد سیستم شده و از آن استفاده نمایید. با ورود به سیستم شما با انتخاب شرایط خود می توانید ببینید که آیا پروژه یا پروژه هایی وجود دارند یا خیر. درصورتی که پروژه ای یافت شود با کلیک بر روی آن می توانید جرییات پروژه را مرور و یا با فرد صاحب پروژه ارتباط برقرار نمایید.


اگر پروژه ای دارید...

که به دنبال سرمایه گذار مناسب هستید نیز این سایت می تواند شما را برای یافتن یک سرمایه گذار راهنمائی نماید. با کلیک بر روی معرفی پروژه ، اگر قبلا در این قسمت ثبت نام نموده اید با کلمات عبور وارد شوید در غیر اینصورت ثبت نام و برای خود کلمات عبور انتخاب نمایید. دقت نمایید ، در کلمات عبور حروف کوچک و بزرگ حساس هستند.

شما می توانید پروژه یا پروژه های خود را در شاخه های مربوطه اضافه نموده و این قابلیت را به سرمایه گذارانی که در جستجوی پروژه هستند بدهید تا با شما ارتباط برقرار نمایند.


اگر مدیر یا مشاور یک سازمان مالی و اعتباری هستید...

در این سایت لینک های مرتبط با مقوله سرمایه گذاری و سرمایه پذیری معرفی می گردند و حمایت کندگان از این سایت نیز می توانند خود را در این قسمت معرفی نمایند.

بانکها ، موسسات خدماتی مالی و اعتباری ، مشاورین یا شرکتهای دولتی و خصوصی مرتبط با ثبت نام در این قسمت و ارائه اطلاعات خود پس از تایید مدیر سایت اطلاعاتشان به نمایش در خواهد آمد.


برای ثبت نام در پایگاه اینجا را کلیک کنید.

rss
to_top