سرمایه گذاری مستقیم

بازار از مرغ منجمد و تخم‌مرغ اشباع می‌شود - اینوست دایرکت

به گزارش خبرگزاری اینوست دایرکت ( سرمایه گزاری مستقیم ) محمد باقر مجتبایی با اشاره به نشست بررسی و ارزیابی عملکرد هفتگی دستگاه‌های متولی تأمین تا توزیع مرغ منجمد و تخم‌مرغ با نرخ مصوب که در اتاق اصناف ایران برگزار شد، گفت: برای تسهیل دسترسی مصرف‌کننده به مرغ منجمد و تخم‌مرغ و توزیع به‌وفور و کاهش قیمت این اقلام در بازار، دستگاه‌های متولی هماهنگ شده‌اند.

دبیرکل اتاق اصناف ایران افزود: در همین راستا عصر روز گذشته نشستی جهت ارزیابی عملکرد هفتگی دستگاه‌های متولی تأمین تا توزیع مرغ منجمد و تخم‌مرغ برگزار شد. در این نشست کل فرایند تولید تا توزیع مرغ منجمد و تخم‌مرغ مرور شد و بررسی مسافت زیاد واحدهای صنفی با انبارها و سردخانه‌ها به‌عنوان یکی از چالش‌های اصلی توزیع مرغ منجمد و تخم‌مرغ با نرخ مصوب مورد تأکید قرار گرفت.

وی بیان کرد: از آنجایی که وزارت جهاد کشاورزی پیش‌تر آمادگی خود را مبنی بر توزیع این اقلام در واحدهای صنفی اعلام کرده بود، لذا در این جلسه پیشنهاد شد ثبت درخواست واحدهای صنفی در سامانه‌ای انجام شده است و شرکت پشتیبانی امور دام مرغ منجمد و تخم‌مرغ را در واحد صنفی تحویل دهد، ضمناً ضروری است نسخه‌ای از گزارش تحویل این اقلام به اتاق‌های اصناف ایران و تهران و سازمان تعزیرات حکومتی ارائه شود.

دبیرکل اتاق اصناف ایران تصریح کرد: سیستماتیک شدن فرایند توزیع مرغ منجمد و تخم‌مرغ مزایایی از جمله افزایش سرعت توزیع و دسترسی مصرف‌کننده، کاهش قیمت برای مصرف‌کننده، افزایش نظارت و ترغیب واحدهای صنفی به توزیع این اقلام خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، در این نشست نمایندگانی از اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای، اتحادیه‌های مرتبط تهران، شرکت پشتیبانی امور دام، سازمان تعزیرات حکومتی، بسیج اصناف و مدیران بازرسی اصناف حضور یافتند.

انتهای پیام/+

بازدید : - بار دسته بندی : اخبار اقتصادی تاريخ : 19 نوامبر 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها